niedziela, 29 stycznia 2012

Ciągle myślę o zaczęciu jakiejś dużej pracy, a przynajmniej skończeniu jakiejś czekającej w kolejce na wykończenia. Niestety znów przez przypadek wpadł mi w ręce wzorek na takie małe ,poduszeczkowe serduszko....  i co? Oczywiście trzeba było zacząć , zobaczyć efektu...no i poszło. Wszystkich nie pokażę, ponieważ przeznaczone są na różne upominki.Szybko się robi,od razu obie połówki. W ostatnich okrążeniach trzeba do środka umieścić poduszeczkę w kształcie serducha. Ja wycinam "na oko" z gąbki, ręcznie obszywam materiałem i ciach jest fajny, mały gadżecik.

Zapomniałam dodać, że zagniezdziły się u mnie myszki i to całkiem sympatyczne,kolorowe.Zdążyłam je sfocić jeszcze razem,bo powędrują do nowych właścicielek :

****************************************************************************************

 

 

 

poniedziałek, 23 stycznia 2012

 

 

http://majalena.blogspot.com/2012/01/zielona-wymianka.html

sobota, 21 stycznia 2012

Tak mi się spodobało robienie tych malutkich torebek , że nadal powstają .

W międzyczasie poproszono mnie o wykonanie małych , kolorowych myszek - breloczków, kiedyś je robiłam, więc wizję mam.A tak przy okazji to dobry sposób na wykorzystanie wszystkich nitek.

A więc lecę robić kolorowe myszki, no i ...nici z moich duuużych robótkowych planów.

czwartek, 19 stycznia 2012

Po dłuższej przerwie czas zabrać się za poważne robótki, ale na razie niestety prześladują mnie maluśkie robóteczki.

Pierwszą sakiewkę- przewieszkę wykonałam na wymiankę i dalej już nie mogłam się powstrzymać. Są naprawdę słodziutkie ,można je dowolnie ozdabiać i wypełniać : cukierkami, pachnącymi płatkami, czy mydełkiem - fajny niezobowiązujący upominek. Wiele już rozdałam, ale zdążyłam sfocić ostatnie.

Wyglądają tak:

środa, 04 stycznia 2012

Nowy , oczekiwany rok się zaczął...i nic, tylko czlowiek starszy się zrobił i nic się nie zmieniło.

Chciałabym podziękowac za wszystkie życzenia , te świąteczne i noworoczne. Chce też podziękowac za odwiedziny na blogu , one wszystkie sa dla mnie  bardzo ważne , te anonimowe też.

Ja zaczynam od odwiedzin blogów, tych ulubionych , i tych nowo znalezionych. Wszystkie są cudowne, prace to prawdziwe  perełki , a człowiek zżywa się ze wszystkimi problemami blogowiczek jak z własnymi.

W tzw.międzyczasie powstał na szydełku komplet biżu - różyczki czerwone:

 

Chce też pokazać serwetki cioci uratowane tzn.ukrochmalone i wyprasowane. Zostaly wydziergane w latach sześćdziesiątych. Może nie są za piękne, ale swój urok mają:

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...