niedziela, 24 lutego 2013

Dostałam wyróżnienie, rzadko ktoś mnie wyróżnia, więc powód do radosci ogromny...znaczy,że moje prace czasami wpadną w oko. Tę radość sprawiła mi Lidka z bloga

nitkilidki.blogspot.com

 

Wyróżnienie takie bardzo wzmacnia człowieka, czuję sie mocno podbudowana,ale na pytania nie będę odpowiadać , ani nominować .

Niestety nie jestem w stanie odpowiadać na pytania ,które są dość osobiste....no a blogi wszystkie są cudowne i te zwyczajne i te bardziej profesjonalne.

*************************************************

Dziś jest dzień chwalenia się wymianką,którą to zorganizowala Luna.Jej wymianki są naprawdę można by rzec profesjonalne.

 Moją parą wymiankową była Małgosia z http://upominek.blogspot.com/. To co dostałam naprawdę bardzo mnie ucieszyło. Przecudny komplet dekupażowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Niestety ja nad swoimi dekupażami muszę jeszcze mocno popracować .

Ja natomiast wysłałam :

***********************************************

Dla miłośniczki wszelkiego rodzaju sów - powstala taka SOWA zawieszka : o śr. 30 cm.  Mam nadzieję , że będzie się podobała.

 

poniedziałek, 11 lutego 2013

W sobotę zawiesiłam zazdrostkę w nowym oknie.Wymagała troche pracy...ale warto było. Zostało troszkę nici i na okrągłą zawieszkę.

Aktualnie przygotowuję wymianki...wtorek, 05 lutego 2013

Dawno mnie tu nie było, powodem milczenia była awaria komputera.Posłużył kilka lat  i czas jego panowania się skończył. Szkoda trochę, ponieważ człowiek przyzwyczaja się i przywiązuje do własnych rzeczy. Sterego wysłużonego kompika zastąpił nowy laptop czyściutki, błyszczący ,bez żadnych śladów używania. Cóż - nowe zastępuje stare.....no niezupełnie- obsługa bez zmian, ta sama stara.

Wracając do tematu robótek, powstał szal a może bardziej chusta z gwiazdkowych nici oraz zazdrostki, które pokażę w następnym poście.

 

 

*******************************************

Nici z których powstała chusta (dwa motki)

********************************

Na zakończenie- ułatwiona ścieżka dostępu z kłębka ( gdzieś w necie znalazłam):O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...