piątek, 18 listopada 2011

Chyba tak już do samych świąt tworzyć będziemy ozdoby choinkowe. Zdaje się takie małe, nietrudne, szybko powstają ... a  tak niewiele w efekcie ich wychodzi.

Wydaje mi się, że od dwóch tygodni "kręcę" te ozdóbki i tylko to, a mam ich niewiele, tak  że wydaje mi się, że nie mam czym dzielić znajomych. Do prywatnej wymianki chcę zrobić jakieś najładniejsze, a wydaje mi się, że wszystkie jakieś pospolite.  No ale dość biadolenia, w końcu nie jest tak tragicznie... i do roboty kobieto!

Chciałam dodać, że zaczęłam robić bombki. Podglądnęłam u Mistrzyni Janeczki i pomyślałam, że też spróbuję... na balonikach i utrwalę cukrem. Otóż moje balony nie chciały nadmuchiwać się w równe kule, zaplułam  je tylko i wyszły lekko skośno - krzywe. Może trzeba było kupić gumowe środki antykoncepcyjne, męskie, barierowe tzw... no, wiadomo o co chodzi.  Ale niestety nakupiłam sporo tych chińskich baloników kolorowych i trzeba je wykorzystać, a więc do nauki równego dmuchania marsz!!!

Wszystko razem wygląda tak, a miało być tak dużo:

niedziela, 06 listopada 2011

Witam,

tak juz chyba będzie do samych świąt - gwiazdki , aniołki ,mikołajki i takie tam inne drobiazgi choinkowe. Trzeba przyznać, że te  szydełkowe "szmatki" na choince prezentują się nawet ciekawie. Ostatnio cały mój wolny czas pochłonęło tworzenie tych cacuszek,które polecą za ocean ozdabiać  tamtejsze drzewko.

Polecą też czapusie z dziurkami, bo tam chyba nie jest tak mrożnie jak u nas.

Paczusia -podróżniczka sobie poleci daleko i mam cichą nadzieję,że te drobiazgi będą się podobać , a ja lecę nadal tworzyć gwiazdeczki.Ostatnio odkryty wzor wygląda tak:

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...