piątek, 29 listopada 2013

Powstały kolejne branzoletki, nieco trudniejsze w wykonaniu, ale dla mnie sa piękne. Co prawda jedna z nich w temacie nie zimowym ,ponieważ jest w róże:

********************************

A do tej trzeciej złotej ( ale nie dla bogaczy) przyleciał ptaszek...

niedziela, 17 listopada 2013

Własnie chyba te najprostsze formy są najładniejsze, a przynajmniej mają najwięcej miłośniczek. Taką jednokolorową prościutką branzoletkę najłatwiej jest dobrać do swojego stroju.

 

Ukośnik tworzony mozolnie przez wiele wieczorów....kilka metrów nawleczonych drobniutkich koralików , na 24 oczek w rzędzie, broń Boże nie może być pomyłki , ponieważ cały wzór ''weżmie w łeb'',jest robiony wyłącznie tylko ''sztuka dla sztuki". Zachwycić jedynie może inną koralikomaniaczkę , która znając trud takiego szydełkowania w podziwie uniesie brew.

Poniżej branzoletka sowa,gdzie wystąpiła" anomalia koralikowa"(zgubiłam po drodze koralik w sekwencji) i w efekcie wyszedł wąż....

*********************************

A to już zbiorek prostych branzoletek :sobota, 02 listopada 2013

Znów koralikowo....myślę ,że w końcu mi się to znudzi. Chociaż koralików w przeróżnych kolorach mam moc. Szydełkiem wykonałam koleżance jedynie pokrowiec na smartfona , czego nawet nie utrwaliłam na zdjęciu.

Za to utrwaliłam branzoletki szydełkowe, wiem niestety ciągle monotematycznie, ale szydełko....nici....koraliki....i powstają takie oto kolorowe i wesołe; poważne, ale grunt ,że wykonującej sprawiają radość i satysfakcję.

Zapraszam do oglądania :)

Wszystkie razem :O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...