środa, 12 marca 2014

Witam,

Dawno mnie nie było, aczkolwiek spowodowane to jest lenistwem?  niechęcią do pisania?  brakiem weny?  Sama  nie wiem.  Chociaz może ostatnio facebook  wygrywa, no bo krótka  notka z informacją , parę zdjęć ...i poszło.  A jeśli parę osób zalajkuje to znaczy, że ktoś spojrzał i chociaż na króciutko zwrócił uwagę.

Oczywiście koralikowanie króluje, pomału powstaje co i rusz coś nowego. A kolekcja coraz to nowych koralików powiększa się niewspółmiernie do nowo powstałych prac. Jednak najwięcej powstaje bransoletek , a to dlatego ,iż obecnie nie wymagają odemnie jakiegoś większego wysiłku zarówno umysłowego jak i fizycznego. Ot powstają sobie wieczorkiem po pracy w trakcie oglądania jakiegoś filmu.

Powstały też pierwsze wiosenne zamotki , czy też takie korale dzianinowe. Wykonana są z nici ukręconych specjalnym młynkem, który w zasadzie wykonuje całą robotę , tylko ostatnie szlify należą do "twórcy".

Mam nadzieję ,że będę regularnie pisać , chociaż inne blogi odwiedzam regularnie ,a wręcz czekam z niecierpliwością na nowe posty. Zazdroszczę tym dziewczynom daru pięknego pisania, cierpliwości ,a wręcz obowiązkowości. Trzymajcie tak dalej. Pozdrawiam !

***********************************

Wiosenne bransoletki

 

Młynek do robienia sznurów i zamotki wiosenne: O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...