piątek, 27 kwietnia 2012

To cudne ciepło zmobilizowało mnie do pracy, ale co prawda nie działkowej tylko "dziano - ręcznej". Tak oto na rozgrzanym balkonie przygotowałam podkłady do dekupażu. Jedna dobra duszyczka dośle mi serwetek , dojdzie kilka produktów z http://www.decosklep.pl/....i do dzieła....

Na tym cieplutkim balkonie powstały też takie malutkie biżutki : zdjęcia robione na powietrzu i słoneczku :

***********************************************************

Jako ostatnie pokazuję kolczyki wykonane sutaszem, z których jestem bardzo dumna , bo aż nie mogę uwierzyć , że są moim dziełem:)

środa, 25 kwietnia 2012

 Wymianka imieninowo - urodzinowa , która była organizowana na blogu http://niebieskomi.blogspot.com/dobiegla końca.

Moją parą wymiankową była Dudga , autorka cudnego ,rożnorodnego bloga http://dudqa.blogspot.com/. Otrzymałam przepiękną komódkę i inne cudowne wytwory. Dzięki za piękne prezenty , a Adze za zorganizowanie wymianki.

Takie prezenty otrzymałam , a na fotce niższej wysłane przeze mnie :

:Jeszcze raz dziękuję za bardzo udaną wymiankę )

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

O dekupażu marzyłam od dawna. Na blogach dekupażystek prace powalajace z nóg - niezwykłe, cudowne, niepowtarzalne.

Z fachowych przedmiotów były serwetki, a cała reszta to farba emulsyjna , lakier do drewna , klej uniwersalny i niedoskonałe, drżące ręce. Na początek poszedł stary, odrapany młynek, który po renowacji wygląda tak.Wiem co zrobiłam żle, no ale trzeba się uczyć na błędach , aby móc potem wziąć do ręki przybory fachowe i stworzyć coś fajnego, unikalnego. Ale młynek i tak mi się podoba , jest pierwszy :

Butelka na tuli-panie - niezbyt elegancka, ale pierwszy egzemplarz na pamiatkę i udekorowany słoik po musztardzie - chyba bedzie się nadawał do przechowywania gwożdzi:

Myślałam , że posiadam sporo serwetek, ale niestety one bardzo szybko znikają.

Bardzo chętnie przystąpiłabym do wymianki - serwetki , a ja chętnie podarowałabym coś szydełkowego, bo to chyba najlepiej mi wychodzi.

Po zabawie z klejami i lakierami z ogromną radością wróciłam wieczorami do ukochanego szydełka i szybciutko stworzyłam taki kwitnący ogródek , z którego powstanie biżu , bo już mam pewne pomysły....

 

sobota, 21 kwietnia 2012

Ano nic, chociaż muszę się pochwalić, że dostałam fajne bordowe serducho od Estery z blogu http://www.robotkoweconieco.blogspot.com/ . Ta dziewczyna tworzy chyba we wszystkich technikach, a na dodatek robi to znakomicie. Od czasu do czasu wrzuca do oddania jakies fajne skarby. Teraz było to  serce uszyte z" sercem":

Odkopałam starą, półwieczną serwetę wykonaną przez ciocię haftem richelie, co tu mówić -  te stare rzeczy mają duszę...

************************************************

Powstał też delikatny komplet biżu szydełkowej w kolorze groszku, inne się jeszcze tworzą ...

poniedziałek, 09 kwietnia 2012

Brałam ostatnio udział w wymiance wielkanocnej u http://honkaart.blogspot.com/ .W piątek otrzymałam przesyłkę od http://www.miesz-anka.blogspot.com/. Byłam bardzo zdziwiona tą przesyłką, ponieważ nie mogłam skojarzyć dlaczego i od kogo ? Dopiero póżniej załapałam, że w tej wymiance nie były pary ,tylko losowy dobór . Tak wyglądaly całościowo moje kurczaczkowe prezenciki i Aniu dziękuję ci bardzo:

JA natomiast wysłałamhttp://zaneta1975.blogspot.com/ komplet wielkanocnych serwetek, mam nadzieję ,że się przydały do dekoracji stołu:

***********************************************************

Z Agą - autorką przepięknego bloga http://niebieskomi.blogspot.com/ umówiłam się na prywatną wymiankę. Bardzo spodobały mi się woskowe naturalne świece ręcznie wykonywane. Ja natomiast miałam wysłać bieżnik na stół i serwetkę do koszyczka. Niestety moja przesyłka jeszcze nie dotarła i jest mi z tego powodu bardzo przykro, gdyż wysłałam prawie dwa tygodnie temu. Poza tym złamałam zasady blogowe i zdjęcia wstawiłam wcześniej. Ale już robię nowe serwetki i jeśli zdążę, to pod koniec tego tygodnia wyślę, tylko już  z innymi motywami.

 A jest mi przykro i nieswojo ponieważ Aga przysłała mi swoją piękną kolekcję świec,było pięć - zostało trzy,ktore zdążyłam sfotografować.Są ślicznie i pięknie pachną miodem, a na moje prezenty musi jeszcze czekać...

*****************************************************

Jeszcze jeden niespodziewany prezencik cudowny naszyjnik i przepiękna ręcznie robiona kartka z życzeniami, od Moni z http://monia0083.blox.pl/. Monisia zorganizowala szybkie candy i postanowiła wszystkie dziewczyny,które brały udział obdarować, ale takimi cudownościami ?

Bardzo , bardzo ci dziękuję za ten śliczny naszyjnik i to w moim kolorze :))

**********************************************************

A jak o biżuterii to szybciutko pokazuję co stworzyłam. Szczerze mówiąc ze starego nowe.Pozbierałam wszystkie stare kolczyki- nadłamane, zczerniałe i takie nie nadające się do noszenia,rozłożyłam na części pierwsze i powstały takie:

 

 

niedziela, 01 kwietnia 2012

No właśnie zamiast myśleć o zbliżających się świętach , myślę co by tu nowego stworzyć...bo w zasadzie oprócz szydełka ja nie potrafię nic. Gdy oglądam inne blogi lub'' tutoriale'' na You Toubie wszystko wydaje się takie proste. Natomiast po wylączeniu komputera nie pamiętam już nic- czystka. Ostatnio nabyłam 2 pudełka przyborniki , oczywiście po okazyjnej bardzo cenie ,aby trocheeę ogarnąć moje skarby. Przyborniki pomieściły wszystko co się nadaje do tworzenia biżuterii. A że byłam kiedyś na kursie ,szydelko chwilowo poszło w kąt i powstały takie oto ''drobiazgi ''na uszy:

He he jednak biżuteria...i też szydełkiem, no cóż tak już chyba będzie...:)

***************************

Dziękuję za bardzo miłe i fajne komentarze i odwiedziny te ciche i trochę glośniejsze :)

 

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...