niedziela, 20 maja 2012

Wciągnęło mnie ostatnio wykańczanie kolczyków szydełkowych, jako ,że samych różyczek zrobiłam sporo wcześniej. Robota łatwa, przyjemna i efekt zaraz widoczny - takie letnie , lekkie biżutki. Wszystkich niestety nie mogę pokazać , ponieważ przygotowałam do wymianek, więc ukryłam przed moją "profesjonalną" kamerą :)

**************************************************

A to moje pierwsze wlasnoręcznie wykonane kolczyki decu :

**************************************************************

Poniżej pierwsze nieudolne jeszcze kolczyki, które wykonałam kralikami na szydełku, na fotce wyglądają lepiej niż w realu :)

****************************************************

Aby moje stawy nadgarstkowe nie uległy zesztywnieniu pokazuję dalszy ciąg serwetki z elementów, których nauczyłam się na pamięć . Jak nieco zdenerwują mnie rozrywajace się serwetki decu lub koralikowe krzywizny .....chwytam serwetkę uspokajacza....fajna sprawa.

 

wtorek, 15 maja 2012

Dziś już chyba czas , aby pochwalić się wymiankowymi prezentami. Wymiankę tę zorganizowała Luna  http://dekupazoweuroczysko.blogspot.com/.

Wymianka jak zwykle doskonale zorganizowana. Moją parą była Bożenka, autorka bloga  http://anielskie-sekrety.blogspot.com/. Od Bożenki otrzymałam przecudowne prezenty. Moje próby decu w porównaniu z tymi są , niestety bardzo jeszcze toporne. Bożenko bardzo, ale to bardzo dziękuję za cudowne niezapominajkowe upominki. A tak śliczne rzeczy naprawdę bardzo miło jest otrzymywać...a ile radości dają...

Tak prezentują się wyżej wychwalone prace :

Ja natomiast wysłałam to i też sie podobalo , co mnie bardzo cieszy:

********************************

Miałam prośby o udostępnienie wzoru na serwetkę , naprawdę jest urocza w dwóch kolorach jak i jednokolorowa :

 

niedziela, 13 maja 2012

Spotkała mnie znów mila niespodzianka od Ewy z http://domowerobotki.blogspot.com/ , dziękuję ci bardzo, że zawsze  mnie wyróżniasz i inspirujesz .

 

 

Ja z kolei uważam , że blogi, które odwiedzam i wzajemnie , oraz które są w moich ulubionych są bardzo twórcze, kreatywne, inspirujące i zasługują na wyróżnienie - więc proszę się "częstować".

******************************************************

Mówi się,że szycie sutaszem daje satysfakcję dopiero po skończeniu pracy, bo to prawda. Na początku się plącze, wymaga dużego skupienia i uwagi, jest czasochłonny....ale na koniec.....

Podobnie jest z decu, jak się zacznie...to wciąga. Musze zaczekać do wypłaty, aby zamówić trochę profesjonalnych materiałów...i będę oczywiście kontynuować.

Poniżej efekty moich prób, błędów oraz" twórczych insoiracji ":

A żeby nie było,że zdradzam szydełko - wieczorami rozpracowywuję serweteczkę :

A teraz lecę trochę sportu zażyć , bo się strasznie zasiedziałam - pa, pa .

niedziela, 06 maja 2012

Pomalowane butelki i pudełka schną , pogoda super - więc ja tworzę:

Serwetki :

Troszkę szydełkowej biżu :

Trochę biżu z recyclingu, tzn. stare kolczyki trche pozmieniane :

I tak minął weekend....

 

 

wtorek, 01 maja 2012

Absolutnie szydełka się nie wyrzekam, wieczorami ono zajmuje moje niespokojne ręce, ale z dekupażem zabawa przednia. Czeka cały rząd pudełek, słoików,różniastych butelek, może co i jeszcze wynajdę. Po weekendzie muszę tylko zaopatrzyć sie w wieksze ilości kleju, farby w sklepie budowlanym.

Muszę sie pochwalić , ze na moją prośbę na blogu odezwala się Janka zhttp://gianna.blox.pl/html. Ekspresowo otrzymałam wielką kopertę z serwetkami przeróżnymi i zachętą do dalszego dekupażowania. Dziękuję ci bardzo za twoje dobre serduszko.

A to powstało :

Wyszły jasne i ładne , a na zdjęciu takie potwory....

*************    Miłego i twórczego łykendowania *********************

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...