niedziela, 22 lipca 2012

Letnie nalewki i suszone zioła umieszczę w tych pomieszczeniach:

 

Karafka z podglądem ilości trunku. Prawdę mówiąc ten podglądacz w butelkach'' wylukałam'' na blogu http://www.robotkoweconieco.blogspot.com/ .Estera robi niezłe dekupaże i mam nadzieję, ze nie ma mi za złe,że wykorzystałam jej ''pomysła''.

**********************************

Pojemniki na zioła i przyprawy :

'

:Popijając domową naleweczkę,aby nie zatrzeć wrażeń estetycznych, nałożę korale,które zrobiłam w międzyczasie:

**************************************************

Pozdrawiam moją wymiankową - kuchenną parę .Po krótkim weekendzie wracam do kuchni i do dzieła, a jestem pewna , że nasza wymiana będzie wzajemnie udana i sympatyczna :)

 

 

poniedziałek, 09 lipca 2012

WITAM ,

Muszę od razu się pochwalić uroczymi prezentami w ramach wymianki pachnącej różami, zorganizowanej przez Sylwię z http://dekupazoweuroczysko.blogspot.com/.

Sylwio wielkie dzięki za zorganizowanie tej wymianki , temat świetny, a trzeba sie przy tym napracować ,że ho, ho...., nie tylko przy tworzeniu upominków, ale przy organizacji wymianki i dopilnowaniu wszystkiego. Dla mnie osobiscie wymianki organizowane przez Lunę są bardzo udane, a pary wymiankowe to przezdolne i sympatyczne dziewczyny, że sama wpadam w popłoch z powodu swoich zbyt słabych umiejętności.

Tym razem moją parą wymiankową była Brydzia, autorka bloga http://brydzina.blogspot.com/, dziewczyna o złotych rękach, a to co dla mnie przysłała wprawiło w zachwyt całą moja rodzinkę ,która zjechała do domciu na wakacje). Zdjęcia niezbyt mi się udały i nie oddają pełnego uroku :

Moje upominki :

*******************************************************

Natomiast Wiola z http://wioletkowyskraweknieba.blogspot.com/ zorganizowała wymiankę branzoletkową. Moją parą była Misia z http://pomagacnadewszystko.blogspot.com/. Przepiękny blog, radzę zaglądnąć do niego....i wtedy zrozumie się dlaczego jest piękny w swoim rodzaju. A Misia robi wielką robotę po cichutku, skromnie...chylę czoła.

Od Misi dostałam takie branzoletki-bliżniaczki:

Ja natomiast wysłałam taką:

Wymiankę uważam za udaną.:)

***********************************************

Spotkała mnie także bardzo miła niespodzianka. Z Agą wymieniałyśmy się kolczykami w wymiance kolczykowej. Ale cóż tak pięknych kolczyków zawsze kobietom mało. Postanowiłyśmy wymienić się jeszcze. Mnie taka biżuteria bardzo odpowiada i śmigam w niej często.Ja w zamian wysłałam szydełkowe kolczyki i broszkę ( mam nadzieję , że również się podoba). Niestety nie obfocilam swoich wytworów, ale Agi tak i można wszystko obejrzeć na blogu : http://rekoczyn.blogspot.com/

******************************************

Ale nie tylko wymiankami czlowiek żyje , zrobiło sie też troszkę decu i szydełka, zbyt wielkie upały znacznie  utrudniają robótki...ale leżaczek pod drzewem, zimna cola i do pracy.....

Serwetki z ostatków i wzór :

 

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...