środa, 08 sierpnia 2012

U mnie wakacje nie sprzyjają robótkowaniu. Powodem tego są częstsze przyjazdy'' dzieci '' na urlopy, no i oczywiście przetwory z wszystkiego czego się da. Nie wszystkie owoce obrodzily w tym roku...to trzeba chować do słoików to co jest.

Nie powiem , żebym nic nie robiła. Tworzę obrusik szydełkowy na wymiankę prywatną. Bardzo zachwycily mnie wisiory tworzone przez Aldonkę z http://alatri.blox.pl/html. Nie moglam sie oprzeć tym wisiorom i zaproponowalam wymianę . Alusia się zgodziła i też tworzy dla mnie nowości.

Aldonko jeszcze potrwa trochę , ponieważ zrobiłam dopiero połowę tego co zamierzałam, a i zdjęcie będzie  dopiero po skończeniu i kosmetyce ,tzn: ukrochmaleniu i blokowaniu. zapewniam , że wygląda nieżle,ale ten wzór zjada sporo czasu.

*************************************************************

Niestety muszę sie nieco wyłamać , ale organizatorka wie i zaakceptowała...bo póżniej z powodów urlopowych nie będę miała możliwości pochwalić się o czasie. Brałam udział w bardzo fajnej wymiance - kuchennej, ktorą zorganizowala Bożenkahttp://anielskie-sekrety.blogspot.com/. Moją parą wymiankową była http://katerina-cala-ja.blogspot.com/. Cudowny blog scrapujący, a jakie bukiety i dekoracje robi Kasia...brak słów. Na takie blogi wsiadam i przez kilka godzin siedzę i się wpatruję...ot tak.

Od Kateriny otrzymałam takie oto scrapowe cudeńka :

Wszystko pięknie zapakowane, i wszystko się przyda w kuchni. Dziękuję ci bardzo Kasiu, sprawilaś mi  ogromną radość. Twoj blog mam w ulubionych i będe wpadać do ciebie.

Ja Katerinie wysłałam takie drobiazgi :

Moje prezenty są już u adresatki i się podobały ( mam nadzieję).

Pozdrawiam serdecznie i zmykam do obowiązków.

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...