szydełko

wtorek, 06 marca 2012

Wiosna ma to do siebie , że budzi świat do życia. Mój blog także się budzi z zimowego letargu. Po pierwsze WYGRAŁAM CANDY rocznicowe u http://dzielamadame.blogspot.com/. Umieram z ciekawości co przygotowały dla mnie zdolne łapki Renatki...a tworzy przecudne rzeczy w różniastych technikach. Aparat w pogotowiu- jak tylko otrzymam paczuchę obfocę z każdej strony.

Po drugie otrzymalam dzis miłą niespodziankę -przydasie od Ewci z http://domowerobotki.blox.pl/html. Ewa dzięki- miło mi, przydasie zawsze się przydają.

Po trzecie chwaliłam się , że uczestniczyłam w kursie tworzenia biżu...i byłam tam, kawkę piłam, kolczyki stworzyłam. Czas uważam za bardzo sympatycznie i efektywnie spędzony. Palce bolały. Aparatu oczywiście zapomniałam wziąć ze sobą, ale proszę bardzo jakie dzieło wykonałam -  winogronka w całej okazałości:

 

Ciągle tworzę wymiankowe prezenty i nie moge  na razie nic pokazać....już wkrótce. Natomiast taką wiosenną serwetkę mogę, lekko zmodyfikowałam tulipany...ale i taka jest ładna stwierdzam nieskromnie.:)

niedziela, 29 stycznia 2012

Ciągle myślę o zaczęciu jakiejś dużej pracy, a przynajmniej skończeniu jakiejś czekającej w kolejce na wykończenia. Niestety znów przez przypadek wpadł mi w ręce wzorek na takie małe ,poduszeczkowe serduszko....  i co? Oczywiście trzeba było zacząć , zobaczyć efektu...no i poszło. Wszystkich nie pokażę, ponieważ przeznaczone są na różne upominki.Szybko się robi,od razu obie połówki. W ostatnich okrążeniach trzeba do środka umieścić poduszeczkę w kształcie serducha. Ja wycinam "na oko" z gąbki, ręcznie obszywam materiałem i ciach jest fajny, mały gadżecik.

Zapomniałam dodać, że zagniezdziły się u mnie myszki i to całkiem sympatyczne,kolorowe.Zdążyłam je sfocić jeszcze razem,bo powędrują do nowych właścicielek :

****************************************************************************************

 

 

 

O autorze


nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
nazwa alternatywna
top | Sprawcą tego szablonu jest emilka_sen
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...